Máte viac ako 18?

Ak áno potvrdte svoj vek a pokračujte v nákupe
Ja pre nás veľmi dôležité aby sa dodržiavala veková hranica 18+

O nás

Víno kmeťo

Robíme víno z lásky

Naše rodinné vinárstvo Víno Kmeťo,  založil v roku 1989 Jozef Kmeťo st. Obrábaním prvých zdedených vinohradov, vznikalo prvé víno, ktoré si našlo cestu k prvým zákazníkom. V súčasti už víno vyrába so svojim synom Jozefom Kmeťom ml., ktorý vniesol do vinárstva novšie a modernejšie poznatky.

V súčasnosti obrábame 5,5 ha vlastných vinohradov. Všetky naše vinohrady sú situované v modranskom rajóne.

Od roku 2007 sme sa zamerali na výsadbu nových slovenských odrôd. Postupne sme vysadili Devín, Dunaj, Hron, Torysu, Rosu. Okrem novošľachtencov počas neustálej obnovy vinohradov sme vysadili aj Chardonnay, Sauvignon blanc, Rizling rýnsky, Hibernal.

V posledných rokoch sa snažíme udržať krok s novými technológiami. Kvalitu vína snaží zvyšovať, aj klimatizovanou pivnicou, riadeným kvasením, používaním čistých kultúr vínnych kvasiniek, odkaľovaním muštov, ktoré sú spracované pneumatickým lisom.

Ročná produkcia nášho vinárstva je 25 000 fliaš ročne. Naše vína sa úspešne umiestňujú na rôznych domácich ale aj zahraničných vinárskych výstavách.

Naše vína si môžete zakúpiť priamo v našom vinárstve na Vinárskej ulici v Modre, v našom eshope alebo v rôznych vinotékach po celom Slovensku. Prípadne na niektorom z mnohých vinárskych podujatí, ktoré sa konajú počas roka – Otvorené pivnice MVC, Modranské pivnice, Vínový trh v Modre ……  Ale radi Vás kedykoľvek privítame aj na riadenej degustácii priamo v našom vinárstve. Ochutnávky sú vhodné pre skupiny do 15 ľudí.

Pozrite si naše vína

d
Velký výber vína

Máme pre Vás prichystaných viac ako 20 druhov vína

d
Vyrábané v modre

Víno vyrábame v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti v modranskom rajóne

d
Ochutnávka vína

odborný výklad k vínam, prehliadka vinárstva

d
Sme tu pre Vás

Objednávky na tel. čísle 0905 491 430 alebo mailom info@vinokmeto.sk

Kde zakúpite naše víno?

Víno Kmeťo

Vínka sa dajú zakúpiť priamo vo firme v Modre, ale aj v rôznych vinotékach po celom Slovensku. Milovníci vína majú možnosť ochutnávky vína spolu s odborných výkladom priamo vo firme. Kapacita pivnice je 10 – 15 ľudí. Poprípade si ho objednáte na našom eshope.

Víno kmeťo

Web vyrobil:  eboost.agency

X