Máte viac ako 18 rokov?

By entering this site you agree to our Privacy Policy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lectus arcu bibendum at varius. Ut porttitor leo a diam. Penatibus et magnis dis. Ut enim ad minim veniam.

O nás

Víno kmeťo

Robíme víno z lásky

Naše rodinné vinárstvo Víno Kmeťo,  má bohatú, už 35 ročnú tradíciu. V roku 1989 ho založil Jozef Kmeťo st. Obrábaním prvých zdedených vinohradov, vznikalo prvé víno, ktoré si našlo cestu k prvým zákazníkom.

Postupne sa plocha našich vinohradov zväčšovala až sme sa dostali na súčasných 6 hektárov. Všetky naše vinohrady sú situované v modranskom rajóne.

Od roku 2007 sme sa zamerali na výsadbu nových slovenských odrôd. Postupne sme vysadili Devín, Dunaj, Hron, Torysu, Rosu. Okrem novošľachtencov počas neustálej obnovy vinohradov sme vysadili aj Chardonnay, Sauvignon blanc, Rizling rýnsky, Hibernal.

Ročná produkcia nášho vinárstva je 30 000 fliaš ročne. Naše vína sa úspešne umiestňujú na rôznych domácich ale aj zahraničných vinárskych výstavách.

Naše vína si môžete zakúpiť priamo v našom vinárstve na Vinárskej ulici v Modre, v našom eshope alebo v rôznych vinotékach po celom Slovensku. Prípadne na niektorom z mnohých vinárskych podujatí, ktoré sa konajú počas roka – Otvorené pivnice MVC, Modranské pivnice, Vínový trh v Modre ……

Radi Vás kedykoľvek privítame aj na riadenej degustácii priamo v našom vinárstve v novej zrekonštruovanej degustačnej miestnosti, v ktorej pohodlne usadíme až 25 osôb.

V novej degustačnej miestnosti Vás privíta už druhá generácia vinárov.

IMG_0439

Pozrite si naše vína

d
Veľký výber vína

Máme pre Vás pripravených viac ako 25 druhov vína

d
Vyrábané v modre

Víno vyrábame v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti v modranskom rajóne

d
Ochutnávka vína

Degustácia priamo vo vinárstve, prehliadka vinárstva, pre max 25 ľudí

d
Sme tu pre Vás

Objednávky na tel. čísle 0905 491 430 alebo mailom info@vinokmeto.sk

Kde zakúpite naše víno?

Víno Kmeťo

Víno si môžete zakúpiť priamo v našom vinárstve v Modre, ale aj v rôznych vinotékach po celom Slovensku. Radi pre Vás pripravíme ochutnávku vína s odborným výkladom a prehliadkou vinárstva. Kapacita degustačnej miestnosti je 25 ľudí. Minimálny počet na ochutnávku je 5 ľudí.

Víno kmeťo

Web vyrobil:  eboost.agency

X