Máte viac ako 18?

Ak áno potvrdte svoj vek a pokračujte v nákupe
Ja pre nás veľmi dôležité aby sa dodržiavala veková hranica 18+

O nás

Víno kmeťo

Robíme víno z lásky

Históriu nášho rodinného vinárstva Víno Kmeťo sme začali po roku 1989. Obrábaním prvých vinohradov, z ktorých začalo vznikať prvé vínko, sme našli prvých zákazníkov.

V súčasnosti obrábame 5,5 ha vlastných vinohradov. Všetky naše vinohrady sú situované v modranskom rajóne.

V roku 2007 sme vysadili nový vinohrad odrodou Devín a v roku 2010 bol vysadený ďalší odrodami Alibernet a novošľachtencami Dunaj, Hron a Torysa. V roku 2015, 2016 bol vysadený Rizling rýnsky, Tramín červený, Chardonnay a Sauvignon.

V posledných rokoch sa snažíme udržať krok s novými technológiami. Kvalitu vína snaží zvyšovať, aj klimatizovanou pivnicou, riadeným kvasením, používaním čistých kultúr vínnych kvasiniek, odkaľovaním muštov, ktoré sú spracované pneumatickým lisom.

Ročná produkcia je 20 000 fliaš, kde sa nájdu biele, ružové a červené vína. V ponuke vín sa nájdu aj sladké výbery, ako bobuľové a slamové vína. Sme úspešní na výstavách vín doma aj v zahraničí.

Naše vinárstvo Víno Kmeťo je členom Malokarpatskej vínnej cesty, členom modranského spolku vinárov Vincúr a aj členom spolku Víno z Modry.

Vínka sa dajú zakúpiť priamo vo firme v Modre, ale aj v rôznych vinotékach po celom Slovensku. Milovníci vína majú možnosť ochutnávky vína spolu s odborných výkladom priamo vo firme. Kapacita pivnice je 10 – 15 ľudí.

Pozrite si naše vína

d
Velký výber vína

Máme pre Vás prichystaných viac ako 20 druhov vína

d
Vyrábané v modre

Víno vyrábame v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti v modranskom rajóne

d
Ochutnávka vína

odborný výklad k vínam, prehliadka vinárstva

d
Sme tu pre Vás

Objednávky na tel. čísle 0905 491 430 alebo mailom info@vinokmeto.sk

Kde zakúpite naše víno?

Víno Kmeťo

Vínka sa dajú zakúpiť priamo vo firme v Modre, ale aj v rôznych vinotékach po celom Slovensku. Milovníci vína majú možnosť ochutnávky vína spolu s odborných výkladom priamo vo firme. Kapacita pivnice je 10 – 15 ľudí. Poprípade si ho objednáte na našom eshope.

Víno kmeťo

Web vyrobil:  eboost.agency

X